Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Biuletyn Informacji Publicznej
Galeria
LICZNIK ODWIEDZIN
   jesteś już naszym
 0375133 
   gościem
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.

Kontakt

 


Numery Telefonów
Urzędu Gminy Bielsk Podlaski

Numer pokoju
Referat

Nr
stacjonarny

Nr
komórkowy

 

SEKRETARIAT

Centrala Telefoniczna

Irena Romaniuk

POK. Nr 103

 

85 730-68-51

85 730-20-15 (FAX)

i.romaniuk@bielskpodlaski.pl

502 187 105

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

(parter – obok Kasy)

Marta Grygoruk

 

85 730-55-96

gmina@bielskpodlaski.pl

502 187 094

WÓJT GMINY

Raisa Rajecka

POK. Nr 103

 

85 730-47-83
502 262 960

gmina@bielskpodlakski.pl

 

502 187 142

ZASTĘPCA WÓJTA

Anatol Filipiuk

POK. Nr 112

 

 

85 730-45-41
502 186 940

a.filipiuk@bielskpodlaski.pl

 

504 277 000

SKARBNIK GMINY

Nadzieja Sokołowska

POK. Nr 106

 

85 730-45-11
502 187 198

skarbnik@bielskpodlaski.pl

509 967 545

POK. Nr 1 – Referat RGP

Leon Majstrowicz

Danuta Kietlińska

Barbara Szuj

Justyna Momotko

 

85 730-45-32

lmajstrowicz@bielskpodlaski.pl

dkietlinska@bielskpodlaski.pl

b.szuj@bielskpodlaski.pl

jmomotko@bielskpodlaski.pl

502 186 930

POK. Nr 2 – Referat RGP

Jolanta Skorbiłowicz

Paweł Demianiuk

 

85 730-45-12

j.skorbilowicz@bielskpodlaski.pl

p.demianiuk@bielskpodlaski.pl

502 187 229

POK. Nr 3 – Kierownik GOPS

Barbara Car

 

85 730-45-15

gops@bielskpodlaski.pl

502 186 951

POK. Nr 4 – Kierownik Ref. IGK

Włodzimierz Parfieniuk

 

85 730-50-31
502 187 063

w.parfieniuk@bielskpodlaski.pl

504 276 986

POK. Nr 5 –Referat IGK

Eugenia Stepaniuk

Andrzej Tarasiuk

 

85 730-44-83

g.stepaniuk@bielskpodlaski.pl

a.tarasiuk@bielskpodlaski.pl
512 636 320

502 187 220

POK. Nr 6 – Księgowa GOPS

Alina Sakowicz

 

85 730-45-16

 

502 187 221

POK. Nr 7 – Referat IGK

Aleksander Gajewski

Piotr Hryniewicki

85 730-44-85

agajewski@bielskpodlaski.pl

p.hryniewicki@bielskpodlaski.pl

502 187 127

POK. Nr 8 – Referat Or/IGK

Aleksander Oniszczuk


Sylwia Szeremeta

85 730-44-75
a.oniszczuk@bielskpodlaski.pl
s.szeremeta@bielskpodlaski.pl

502 186 966

POK. Nr 10 – GOPS

Ludmiła Markiewicz

Albina Nazarewicz

Izabela Busłowicz

Tomasz Ciarkowski

Natalia Naumczuk

85 730-10-28

gops@bielskpodlaski.pl

-

POK. Nr 11 – Kasa

Ewelina Młodzianowska

 

85 730-47-80

e.mlodzianowska@bielskpodlaski.pl

502 187 031

POK. Nr 101 – Referat Fn

Jolanta Niemczynowicz

Krystyna Jakimiuk

Anna Kalinowska

Anna Nesteruk

 

85 730-47-70

  j.niemczynowicz@bielskpodlaski.pl

a.kalinowska@bielskpodlaski.pl

a.nesteruk@bielskpodlaski.pl

502 186 979

POK. Nr 105 – Referat Or

Monika Dmitruk

85 730-44-79

m.dmitruk@bielskpodlaski.pl

 

502 186 957

POK. Nr 107 – Referat Fn

Halina Jekateryńczuk

Irena Wróblewska

Krystyna Chwaszczewska

85 730-68-53

hj@bielskpodlaski.pl

i.wroblewska@bielskpodlaski.pl

502 187 167

 

POK. Nr 108 – Referat Fn

 

Elżbieta Koncewicz

Iwona Fiedoruk

Justyna Wróblewska-Strapczuk

 

85 730-68-52

e.koncewicz@bielskpodlaski.pl

i.fiedoruk@bielskpodlaski.pl

jws@bielskpodlaski.pl

502 187 143

POK. Nr 109 – Referat Fn

Irena Niestieruk

Wiesława Marciniak

 

85 730-68-55

w.marciniak@bielskpodlaski.pl

502 186 891

POK. Nr 110 – Referat Or

(Ewidencja Ludności)

Katarzyna Mironkiewicz

 

85 730-45-01

k.mironkiewicz@bielskpodlaski.pl

502 186 968

POK. Nr 111 – Radcy Prawni

Jan Wołosowicz

Agnieszka Dowgier

 

  85 730 47 80

radcaprawny@bielskpodlaski.pl

 502 187 015

POK. Nr 113 – Referat Or

Ala Wawulska

Katarzyna Popławska

 

85 730-68-54

a.wawulska@bielskpodlaski.pl

k.poplawska@bielskpodlaski.pl

 

502 187 216

Gminna Biblioteka Publiczna w Augustowie

Aneta Barszczewska

gbpaugustowo@bielskpodlaski.pl

gbpaugustowo@wp.pl

502 187 226 

 

OBJAŚNIENIE SKRÓTÓW:

RGP

Referat Rolnictwa i Gospodarki Przestrzennej

 

Fn

Referat Finansowy

 

Or

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

 

IGK

Referat Inwestycji i Gospodarki Komunalnej

 

GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

 

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Mapa gminy
Cyfrowy Urząd
500+
Za życiem
Program Wspierania Rodziny
Rodziny Wspierające
Program Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
Karta Dużej Rodziny
Leki 75+
Aktywny i Bezpieczny Senior
Twój dzielnicowy
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Narodowa Loteria Paragonowa
KAS
poniedziałek, 26 czerwca 2017
177 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
imieniny
Jana, Pauliny, Rudolfiny
Pogoda
ROZKŁADY JAZDY
Biuletyn Informacji Publicznej Związku Gminy Regionu Puszczy Białowieskiej
Wrota Podlasia
Kapitał ludzki
Podlaski Urząd Wojewódzki
Mikroporady
CEIDG
Witryna Wiejska
Urząd Miasta Bielsk Podlaski
Starostwo
Policja
Straż
Monitorpolski
Czystsze Powietrze

Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Urząd Gminy Bielsk Podlaski, Mickiewicza 46, 17-100 Bielsk Podlaski, woj. podlaskie
tel.: 85 730-68-51, fax: 85 730-20-15, email: gmina@bielskpodlaski.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG AA
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x